Ballina Etiketimet Vepror Hasani

Etiketim: Vepror Hasani

Korça e sofateve dhe rrugëve që shkëlqejnë, mësim për të gjithë

Shkon në 11 numri i të prekurve me koronavirus Nga Vepror Hasani Korça e sofateve dhe e rrugicave që shkëlqejnë, e nuseve dhe e grave të...

Tre te prekurit nga virusi corona, ndryshuan jetën e Korçës

Edhe dy raste të tjera, nënë e bijë, të dyshuara me koronavirus Nga Vepror Hasani per "Telegraf"  E hëna ishte një ditë shembullore për banorët e...

Vepror Hasani: Edhe Korça e prekur nga coronavirusi, regjistrohen 3 raste

Askush nuk kundërshton shtetrrethimin,  rrugët e Korçës pa njerëz Nga Vepror Hasani per"Telegraf" Qyteti i Korçës u gdhi i boshtisur, me rrugë të zbrazta, pa automjete...

Vepror Hasani: Ora 13.00 e gjeti qytetin e Korçës të braktisur

Rradhë te  furra e bukës, konfliktohen qytetarët Nga Vepror Hasani per "Telegraf"   Ora 13.00 e ditës së shtunë e gjeti qytetin e Korçës tejet të boshatisur,...

Rrëfimi/ Na duket sikur coronavirusi na përgjon prapa derës!

Pogradec, rrëfim i dy bashkëshortëve të moshuar nga Tirana Nga Vepror Hasani Ditët e fundit në qytetin e Pogradecit janë vërejtur edhe banorë të kryeqytetit të...

Qyteti i izoluar; fshati “mbledhka” dhe raki nëpër miqtë

Banorët e fshatit: Shtëpitë tona bjenë erë ujë e sapun Nga vepror Hasani  Banorët e qyteteve të qarkut Korçë, ku përfshihen Korça, Pogradeci, Bilishti, Erseka, Leskoviku...

Nxënësit e shkollës greke “Omiros”/ Prefekti i Korçës,  kemi marrë të...

Nga vepror Hasani Lajmi i së martës që bëri me dije se një nga mësuesit e shkollës greke “Omiros” në Korçë, kishte rezultuar i prekur...

Korçë, një mësues i shkollës greke, rezultoi i prekur nga koronavirusi

Drejtoria e shkollës “Omiros:, nuk jep detaje Nga Vepror Hasani per "Telegraf" Dita e martë, për banorët e qytetit të Korçës, solli një lajm të papritur...

Banorë të qytetit të Korçës, jemi pa punë, lekët po na...

70 drejtues mjetesh shkelin rregullat e ndalim- qarkullimit  Nga Vepror Hasani Nëse në rrugët e Korçës takon qoftë edhe një njeri të vetëm në rrugë,...

Prefekti i qarkut Korçë: Deri tani asnjë rast me koronavirus, ta...

Prefekti i qarkut Korçë, Dhori Spirollari: Deri tani asnjë rast me koronavirus, ta mbajmë të pastër deri në fund Nga Vepror Hasani Deri më tani në...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS