Aksident në Korçë, makina del nga rruga dhe përplaset me murin

103

Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident në qytetin e Korçës, ku një mjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një mur.

Ende nuk dihet gjendja e drejtuesit, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Fillimisht dyshohet se shkak i këtij aksidenti është lagështira në rrugë si pasojë e motit të keq që mbërtheu juglindjen e vendit mëngjesin e sotëm.