Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: aksident

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, ndërron jetë shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Nga raportimet e policisë aksidenti ka ndodhur në orën 10:00 tek mbikalimi i...

Me shpejtësi të lartë në rrethrrotullim, makina e policit përfundon me rrota...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbëmjen e sotme në Kamëz, ku një makinë është përmbysur dhe ka përfunduar me rrota në ajër. Automjeti po...

Rëndohet bilanci i aksidentit në Fushë Krujë, shkon në 4 numri...

Ndërkohë që vendi është në shtet-rrethim për shkak të Koronavirusit, një aksident me përmasa tragjike në njerëz është regjistruar mbrëmjen e sotme. Në kryqëzimin e...

Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, 3 të vdekur 1 në gjendje...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë Borizanës në Fushë-Krujës. Deri tani mësohet se kanë humbur jetën 3 persona dhe ka mbetur...

Aksident në Durrës, automjeti përplaset me trafikndarësen dhe kthehet përmbys

Mbrëmjen e sotme një automjet është përfshirë në një aksident, në unazën Shkozet-Plepa. Një automjet është përplasur me trafikndarësen dhe është kthyer në një anë...

Aksident në aksin Fushë Krujë-Vorë, plagosen 2 persona

Pak minuta më parë një aksident automobilistik është regjistruar në aksin Fushë Krujë – Vorë, në afërsi të Hasanit. Golfi me targa AA 296 FM...

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes në autostradën Tiranë-Dirrës. Mësohet se një person ka humbur jetën, ndërkohë që janë të paqarta...

E rëndë në Berat, makina përplas për vdekje 40-vjeçarin

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Ura Vajgurore – Kuçovë, në vendin e quajtur “Meteor”, Shtetasi R.D duke drejtuar mjetin e...

Aksident i rëndë në Korçë, plagosen 2 persona

Një tjetër aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Çiflig në Korçë, ku dy makina një tip ‘Benz’ dhe një ‘Mitsubishi’ janë përplasur mes...

Aksident i rëndë, makina përplas 55 vjeçarin për vdekje

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje. Një 55 vjeçar, i identifikuar si Neritan Havaraj, ka humbur jetën, ndërsa po tentonte të kalonte rrugën. Aksidenti...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS