Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, 3 të vdekur 1 në gjendje të rëndë

183

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë Borizanës në Fushë-Krujës.

Deri tani mësohet se kanë humbur jetën 3 persona dhe ka mbetur i plagosur rëndë një person.
Nuk ka ende informacion të plotë mbi dinamikën se si ka ndodhur ky aksident.