Ballina Etiketimet Korce

Etiketim: korce

Pjesëmarrje masive nga votuesit në Korçë, pajisjet elektronike patën probleme

Salianji: Sot Korça votoi ndryshimin. Faleminderit! Mendohet të kenë votuar më shumë se 50% e zgjedhësve  Vepror Hasani Qarku i Korçës, zgjedhjet e 25 prillit i përcolli...

Braimllari: Rilindja shpopulloi vendin dhe largoi të rinjtë (VIDEO*

Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Braimllari, pas takimit me fermerët në  Pojan të bashkisë Maliq, është ndalur dhe tek një çështje shumë delikate...

Kush është sekreti? Qarku i Korçës, fshati 132.546 banorë, asnjë me...

Nga Vepror Hasani Deri më tani banorët e fshatrave të qarkut Korçë rezultojnë të paprekur nga virusi corona, përfshi këtu rrethet Korçë, Pogradec, Devoll dhe...

Banorët e Korçës: Qyteti ynë pa vizitorë dhe turistë është i...

Shqetësimi i të rinjve: Pa punë s’ka as kafene, as ndihmë për familjen Nga Vepror Hasani Edhe gjatë ditës së sotme banorët e qytetit të Korçës...

Korça e sofateve dhe rrugëve që shkëlqejnë, mësim për të gjithë

Shkon në 11 numri i të prekurve me koronavirus Nga Vepror Hasani Korça e sofateve dhe e rrugicave që shkëlqejnë, e nuseve dhe e grave të...

Detaje të reja nga çifti me koronavirus në Korçë, ja si...

Ditën e sotme, Korça i është shtuar hartës së të prekurve me koronavirus. Tre persona janë konfirmuar pozitivë ditën e sotme sipas të dhënave zyrtare...

Vepror Hasani: Ora 13.00 e gjeti qytetin e Korçës të braktisur

Rradhë te  furra e bukës, konfliktohen qytetarët Nga Vepror Hasani per "Telegraf"   Ora 13.00 e ditës së shtunë e gjeti qytetin e Korçës tejet të boshatisur,...

VIDEO/ Radha e bukës, plas sherri masiv mes korçarëve

Një sherr masiv ka ndodhur këtë mesditë në Korçë. Ngjarja është shënuar për shkak të radhëve të gjata të krijuar para një furre buke. Siç shihet...

Qyteti i izoluar; fshati “mbledhka” dhe raki nëpër miqtë

Banorët e fshatit: Shtëpitë tona bjenë erë ujë e sapun Nga vepror Hasani  Banorët e qyteteve të qarkut Korçë, ku përfshihen Korça, Pogradeci, Bilishti, Erseka, Leskoviku...

Korçë, një mësues i shkollës greke, rezultoi i prekur nga koronavirusi

Drejtoria e shkollës “Omiros:, nuk jep detaje Nga Vepror Hasani per "Telegraf" Dita e martë, për banorët e qytetit të Korçës, solli një lajm të papritur...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS