Ballina Etiketimet Tirane

Etiketim: tirane

Aksident i rëndë në Tiranë, makina përplas 63-vjeçaren

Një aksident i rëndë ka ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë, ku si pasojë është plagosur një grua 63 vjece. Nga raportimet e policisë...

Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 5 makina

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Aksidenti ka ndodhur në Mëzëz, ku për pasojë janë përfshirë 5 makina. Fatmirësisht nuk raportohet...

Aksident në aksin Tiranë-Durrës, raportohet për të plagosur

Pak minuta më parë një aksident tragjik është regjistruar në aksin nacional Tiranë-Durrës. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të mbikalimit të Shkozetit. Paraprakisht raportohet vetëm...

Veliaj vizitë në Londër, prezanton transformimin e Tiranës në Universitetin e...

100-vjetori i shpalljes së Tiranës Kryeqytet i Shqipërisë do të shënojë nisjen e disa prej projekteve më të rëndësishme infrastrukturore, që do t’i japin...

Kryeqyteti i përmbytur pas shirave, ja çfarë po ndodh në rrugët...

Shirat e rrëmbyeshëm dhe moti i keq kanë bërë që rrugët e Tiranës të përmbyten. Makina të ‘ngecura’ në trafik me radhë të gjata,...

Lëkundje tërmeti me magnitudë 5.5 ballë

Një tërmet i fuqishëm është ndjerë në Tiranë dhe Durrës. Magnituda ishte 5.5 ballë. Lëkundjet ishin të forta dhe janë ndjerë për më shumë se 8...

Konfimohet, Maluma shumë shpejt do të performojë në Tiranë, zbuloni datën

Këngëtari me famë botërore Maluma, është shumë i pëlqyer për këngët e tij nga miliona fansa në mbarë botën. Në media dhe portale ka qarkulluar...

84-vjeçarja që vuan nga skleroza i bën apel shtetit: Më ndihmoni,...

E moshuara që shihni në foto, e cila aktualisht ndodhet në sheshin ‘Avni Rustemi’ në Tiranë, kërkon ndihmë. 84-vjeçarja, e cila duket se vuan nga...

Dorëzohet në polici i dyshuari për vrasjen e 28-vjeçarit në Astir

Pak ditë më parë Tirana u trondit nga një ngjarje e rëndë ku një 28-vjeçar u vra në Astir. Policia ka njoftuar se personi që...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, raportohet për dëme materiale

Një aksident tjetër ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Makina me targa të huaja, tip “Skoda” ka goditur nga pas një makinë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS