Ballina Etiketimet Tirane

Etiketim: tirane

BIRN shkruan për vizitën e Bill Klinton: Në shesh kishin dalë...

Bulevardi “Dëshmorët e Kombit” ishte rrethuar me gardh sigurie te hënën pasdite, ndërsa  qindra njerëz, pasi kalonin përmes detektorëve metalikë u grumbulluan para kryeministrisë...

Ngjarja në Liqenin e Farkës, gjendet pa jetë 45-vjeçari, dyshimet e...

Mëngjesin e së martës një shtetas është gjetur i mbytur në liqenin e Farkës. Sipas policisë shtetasi M. D., 45 vjeç dyshohet të jetë...

Frika nga koronavirusi merr fund/ Rrugët mbushen plot me makina, qytetarët...

Rrugët e Tiranës dhe trotuaret janë të mbushur plot me makina dhe njerëz. Shumë prej tyre i drejtohen dyqaneve për të bërë pazar, disa të...

Koronavirusi, Rama nxjerr ushtrinë në rrugë:“Një pakicë individësh tradhëtarë që mund...

Dhjetëra tanke të ushtrisë janë parë sot në rrugët e Tiranës. Sipas kryeministrit Edi Rama, ushtria do të vihet në mbrojtje të popullit, nga...

Abuzuan me çmimet e produkteve, procedohen 4 pronarë në Tiranë

Procedohen në Tiranë, 4 administratorë subjektesh, të cilët kishin abuzuar me çmimet në tregun agro-ushqimor në Kashar, Tiranë, nëpërmjet përpilimit të faturave fiktive. “Në zbatim...

FOTO REPORTAZH/ Koronavirusi i jep rrugëve të Tiranës hijen e një...

Që prej orës 06:00 të mëngjesit të sotëm në Tiranë dhe në Durrës ndalohet lëvizja e makinave. Masat shtrënguese janë marrë për të frenuar...

Makina shpërthen në flakë në autostradën Tiranë-Durrës

Pak minuta më pare, një makinë ka marrë flakë në autostradën Tiranë-Durrës. Zjarri ka qenë shumë i fuqishëm, ndërsa shërbimi zjarrfikës ka mbërritur menjëherë në...

Kryeqyteti nesër pa energji, ja zonat ku do të ketë ndërprerje...

Dita e nesërme do të shoqërohet me të tjera kufizime energjie në disa zona të Tiranës, kjo për shkak të punimeve për rikonstruksionin e...

Kryeqyteti nesër pa drita, ja zonat dhe oraret

OSHE bën me dije se për shkak të remontit të parashikuar në NST Tec Kombinat, në datën 3 mars do të mbeten pa energji...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS