Ballina Etiketimet Tirane

Etiketim: tirane

Tërmeti lëkund Tiranën dhe Durrësin, ja sa ishte magnituda

Pak minuta më parë një tërmet lëkundi Tiranën dhe Durrësin. Lëkundja me mangitudë 3 e shkallës Rihter e kishte epiqendrën në detin Adriatik me një...

Arrestohen 2 persona, tentuan të transportonin emigrantë drejt Tiranës

Mbëmjen e sotme janë arrestuar dy persona nga Policia e Korçës, pasi kanë tentuar të transportojnë refugjatë drejt Tiranës. Mësohet se personat janë kapur nga...

Kryemadhi takim me banorët e Tiranës: Ta kthejmë Shqipërinë në shtëpinë...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është takuar me banorë të Tiranës duke dëgjuar shqetësimet e tyre. Me anë të një postimi në...

Tirana pa drita dy ditët në vijim, ja zonat dhe oraret...

Disa zona në Tiranë do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike, për disa orë, në dy ditët në vijim. Sipas OSHEE stakimi i energjisë vjen...

Arrestohen “të fortët” e Bllokut, kërcënuan e ofenduan policinë

Bien në prangat e policisë dy persona, pasi gjatë orëve të para të mëngjesit kanë bërë veprime të pakontrolluar në zonën e Bllokut duke...

Aksident zinxhir pranë Sukthit, përplasen disa makina

Pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës, pranë Sukthit është regjistruar një aksident ku janë përfshirë disa makina. Ende nuk ka informacione për të dëmtuar...

U futej njerëzve në shtëpi, arrestohet 37-vjeçari, policia jep detajet për...

Policia e Tiranës ka arrestuar një hajdut që kryente vjedhje në banesat e kryeqytetit, veprimtari kriminale të cilën kishte muaj që e kryente. Në pranga...

Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësoren në vijat e bardha

Një këmbësor është aksidentuar nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele, në “rrugën e Durrësit” në Tiranë. Mësohet se këmbësori është përplasur...

Përplasen 5 automjete në autostradën Tiranë-Durrës

Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident zinxhir në autostradën Tiranë-Durrës, në Sukth. Policia bën me dije se nuk ka dëmtime në njerëz, po...

Tirana nuk gjen qetësi, epidemi grabitjesh brenda pak orëve, po hetohet...

Kryeqyteti nuk po gjen qetësi nga krimi i rrugës. Tre javë pasi dy të rinj hynë me armë brenda banesës së familjes Laze, në Allias,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS