Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësoren në vijat e bardha

96

Një këmbësor është aksidentuar nga një automjet.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele, në “rrugën e Durrësit” në Tiranë.

Mësohet se këmbësori është përplasur teksa kalonte në vijat e bardha.

I plagosuri është transportuar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.