Aksident në aksin Tiranë-Durrës, raportohet për të plagosur

570
Sigal

Pak minuta më parë një aksident tragjik është regjistruar në aksin nacional Tiranë-Durrës.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të mbikalimit të Shkozetit. Paraprakisht raportohet vetëm për të plagosur.

Thuhet se një person është goditur nga një automjet dhe ndodhet i shtrirë në rrugë. Policia po shkon në vendin e ngjarjes.