Ballina Etiketimet Policia

Etiketim: policia

Fotolajm/ Thyhen xhama për vjedhje në mes të ditës në Bllok,...

Ndërkohë që po përballemi me ethet e frikshme të  virusit qe ka kapluar botën, Covid-19, në mes të bllokut tek Kryqëzimi i  Librit Universitar...

Policia-qytetarëve: Nuk do të lejohet shitja në minimarkete e dyqane

Policia e Shtetit sqaron sërish qytetarët lidhur me masat e marra nga qeveria për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Në një njoftim në “Facebook”, policia...

Nuk zbatuan oraret e ecjes në këmbë, ja sa persona u...

Një ditë më parë qeveria përcaktoi oraret për të lëvizur në këmbë, por duket se qyetarët nuk kanë dashur që t’ia dinë për to...

Ndëshkohet administratori i një call center-i dhe i një lokali në...

Policia ka vijuar kontrollet sot në të gjthë vendim për të ndëshkuar ata që kanë thyer urdhrat e dhënë nga qeveria për të shmangur...

Njoftim i rëndësishëm/ Dy numra shtesë për qytetarët duke filluar nga...

Policia e Shtetit lidhur me situatën me koronavirusin dhe masat kufizuese për qarkullimin rrugor ka vendosur dy numra shtesë për qytetarët. 069 41 22 223...

Njoftim i rëndësishëm i policisë/ Nga nesër ndalohet lëvizja e automjeteve...

Kanë hyrë në fuqi masat kufizuese për qarkullimin rrugor, ndërsa Policia e Shtetit ka bërë me dije se ndalohen për tri ditët në vijim...

“Blindohet” zona e ish-Bllokut, Policia nis patrullimin

Kur Shqipëria po shkon drejt paralizimit nga situata e koronavirusit, në Tiranë, sidomos në zonën e ish-Bllokut qytetarët vijojnë të shkelin masat dhe të...

Nuk i ndalon policisë, shoferi i automjetit ia mbath duke braktisur...

Pak më parë, policia ka ndaluar një makinë e cila i është bindur urdhërit të policisë për të ndaluar. Policia ka vënë në ndjekje mjetin...

Arrestohen 2 persona, tentuan të transportonin emigrantë drejt Tiranës

Mbëmjen e sotme janë arrestuar dy persona nga Policia e Korçës, pasi kanë tentuar të transportojnë refugjatë drejt Tiranës. Mësohet se personat janë kapur nga...

Hapi zjarr kundër policisë dhe u arratis duke …, arrestohet shqiptari...

Një shqiptar ka rënë në pranga të policisë italiane pasi ishte në kërkim. Mediat fqinje raportojnë se i arrestuari është Rigent Xhixha, 29-vjeç. Xhixha është autor...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS