Ballina Etiketimet LSI

Etiketim: LSI

Vasili takon zyrtarin e DASH, diskuton për 7 ligjet e reformës...

Nën Kryetari i LSI Petrit Vasili priti në një takim z. Michael Konstantino, zv. Drejtor për Europën Juglindore në Departamentin e Shtetit. Përfaqësuesi i LSI...

Kryemadhi takon Senatorin e Michigan, Gary Peters, ja çfarë u diskutua...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar me senatorin e Michigan, Gaty Peters, gjatë një vizite që ka bërë në SHBA. Kryemadhi ka thënë se...

Pojana: 30 qershori ditë turpi për demokracinë shqiptare

“Shqipëria ka nevojë për NDRYSHIM, dhe kjo gjë realizohet vetëm me ZGJEDHJE të lira e të ndershme!” -shkruan Pojana Anëtari i Kryesisë së LSI-së, Klevi...

Paketa anti-KÇK, Erisa Xhixho: Ligjet që po miratohen po sjellin agravim...

Nënkryetarja e LSI Erisa Xhixho, teksa foli për paketën anti-KÇK, të miratuar së fundmi në parlament, tha se ky ligj është antikushtetues. Xhixho ishte e...

Vasili: Ndërkombëtarët si pjesë e Kushtetutës, hetim-monitorimin e drejtësisë e kanë...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili deklaron se me ndryshimet e Kushtetutës 4 vjet më parë, ndërkombëtarët janë përfshirë edhe në ligjin themeltar të shtetit....

Kryemadhi: Dekada e re do të jetë fillimi i fundit të...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me strukturat e LSI-së në Lezhë. Në fjalën e mbajtur Kryemadhi u...

Nesër për herë të parë mblidhet Këshilli politik për reformën zgjedhore

Këshilli Politik do të mblidhet nesër për herë të parë në orën 17:00. Ky Këshill u krijua dje nga PS-PD-LSI dhe Rudina Hajdari si pjesë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS