Ballina Etiketimet LSI

Etiketim: LSI

Deklaratë e Lëvizjes Socialiste për Integrim

LSI vlerëson se plani i qeverisë për përballimin e pasojave të pandemisë është vetëm një hap,por edhe ky ende i paqartë dhe i padetajuar. Gjithashtu...

Koronavirusi/ LSI shtab qendror për monitorim dhe mbështetje, ja kush e...

LSI ngre shtabin qëndror për monitorimin dhe mbështetjen për situaten me cov- 19 Lëvizja Socialiste për Integrim ka njoftuar se ka ngritur një shtab qëndror...

Vasili: Shpallja e gjendjes së jashtëzakonshme është detyrim

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat ka propozuar shtatë masat që duhet të marrë qeveria për lehtësuar shtresat në nevojë,...

Marsi i Ilir Metës dhe rilindja e vërtetë!

Nga Miranda Rira Po bëhen rreth 7 vjet qëkurse partia socialiste qeveris vendin, por shqiptarët janë gjithnjë e më të zhgënjyer, gjithnjë e më të...

“2 Marsi do të jetë paqësor”, Xhixho zbulon çfarë do të...

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho e ftuar mbrëmjen e sotme në Abc News me Mirela Milorin tha se tubimi i 2 Marsit i thirrur...

Ish-Grupi i Këshilltarëve të LSI në Bashkinë e Tiranës: Qytetarët ja...

Prononcim i ish-Grupit të Këshilltarëve të LSI në Bashkinë e Tiranës ka reaguar për tërheqjen e qeverisë nga projekti i ndërtimit të Teatrit Kombëtare...

Erisa Xhixho: Në 2 mars në bulevard, për Kushtetutën dhe për...

Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho në një intervistë për “Euronews Albania” shprehet se më 2 mars qytetarët do të marrin pjesë në manifestimin e...

Kryemadhi: Edi Rama mbolli dembelizmin, këkon të ndërtojë Durrësin me punëtorë...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në takimin e zhvilluar sot në Durrës tha se Rama ka ndërmend që të sjellë punëtorë nga jashtë që...

Kryemadhi: Kjo qeveri është rrëzuar, mos u habisni kur të na...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në takimin e zhvilluar sot në Durrës tha se qeveria është e rrëzuar. “Të gjithë themi ta rrëzojmë këtë qeveri,...

Edmond Panariti: Nëse nuk pranohen propozimet tona, u rikthehemi protestave

Nëse propozimet e PD-LSI-së nuk do të merren në konsideratë në tryezën e Reformës Zgjedhore atëherë opozita do të rikthehet në protestë. Kështu deklaroi...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS