Ballina Etiketimet PD

Etiketim: PD

Vokshi sulmon Ramën: E mbron Lefter Allën se ke hallin tënd...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, AlbaVokshi ka hedhur akuza të forta kundrejt kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla, si dhe ndaj kryeministrit Rama. Vokshi është shprehur se...

Nesër për herë të parë mblidhet Këshilli politik për reformën zgjedhore

Këshilli Politik do të mblidhet nesër për herë të parë në orën 17:00. Ky Këshill u krijua dje nga PS-PD-LSI dhe Rudina Hajdari si pjesë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS