Ballina Etiketimet PD

Etiketim: PD

Klevis Balliu në Gjermani: Opozita prioritet legjitimitetin institucioneve duke filluar me...

Gjatë qëndrimit të tij në Gjermani, ish-deputeti demokrat Klevis Balliu shprehet se në takimet e zhvilluara nga CDU ka theksuar faktin se opozita është...

‘Policia përgjon pa urdhër prokurori’/ Bardhi: Antikushtetues dhe i papranueshëm

Policia e Shtetit pritet të fitojë të drejtën për të kryer përgjime ambjentale, përgjime telefonike apo fotografime e video të personave që ajo gjykon...

Basha flet nga Kukësi: Emigrimi nuk është zgjedhja e tyre, por...

Përmes një postimi në facebook, kreu i PD-së, Lulzim Basha shkruan se emigrimi nuk është zgjedhja për të rinjtë. I ndodhur në Kukës, Basha shkruan...

PS i merr betimin e gjyqtarëve Metës, Gjata: Pisllëqe ligjore. Me...

Ditën e djeshme Kuvendi votoi ndryshimin e ligjit në lidhje me betimin e gjyqtarëve duke i hequr kështu të drejtën presidentit Meta që të...

Propozimet e PD për parandalimin e shit-blerjes së votës, Kaso: Krimi...

Sekretari për çështjet zgjedhore në PD, Ivi Kaso, i ftuar në Syri TV ka shpjeguar propozimet e selisë blu për parandalimin e shit-blerjes së...

Spaho: Kemi vendosur forcat në përfundimin si dhe zbatimin e Reformës...

"Ne jemi tërësisht të përqëndruar dhe kemi vendosur gjithë forcat në përfundimin e Reformës Zgjedhore në afatin 15 mars 2020, si dhe zbatimin e...

Ligji anti-KÇK, Basha-Ramës: Rama ka frikë nga ligjet e veta

Pas reagimit të Ramës vjen dhe ai i kreut të PD-së, Lulzim Basha, në lidhje me ligjin anti-KÇK. Së fundmi, kryeministri i vendit ka bërë...

Tritan Shehu: Rama e frenoi zhvillimin e shëndetësisë shqiptare

Nga Tritan Shehu Ramës dikush duhet t’i shpjegojë se shëndetësia shqiptare nuk ka qenë “film horror” si ai e paraqiti sot, dhe as ai nuk...

Denoncim/ Kryebashkiaku rilindas vë në presion punonjësit për ti dhënë tenderin...

Ditën e sotme, Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër skandal, ku tregon se si rilindja në pushtet po kërkon të marrë çdo tender...

Bardhi: “Rama ka protokolluar dorëheqjet e kryebashkiakëve”

“Edi Rama ka protokolluar dorëheqjet e kryebashkiakëve”. Gazment Bardhi, zbulon mekanizmin që sjell përsëritjen e zgjedhjeve: Mund të krijohet dispozitë kalimtare. Gazment Bardhi, Sekretari i...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS