Ballina Etiketimet PD

Etiketim: PD

Dr.Zekri Palushi: Nëse doni ju, ky shtet narko-pushtetar i ka ditët...

Ish-kryetar i PD-së Pukë 1991-1992 dhe ish këshilltar i kryeministrit Aleksandër Meksi  01- Në parantezë, duke ditur oreksin e madh, të shumicës së mediave shqiptare, për...

Legalizimi i kanabisit. Flamur Noka thirrje deputetëve të PS-së: “Do mbeteni...

Flamur Noka, Sekretari i Përgjithshëm i PD-së reagoi nga selia blu pas miratimit të projektligjit që i hap rrugën legalizimit të kanabisit. Ai tha...

Xhelal Mziu ‘bashkon’ PD! Festat e fundvitit, drita jeshile për riorganizimin...

Xhelal Mziu ofron modelin e bashkimit të demokratëve Ekskluzive për Telegraf me drejtuesin politik të qarkut të Dibrës dhe ish-kryebashkiakun e Kamzës: Festa e fundvitit...

Edi Paloka mesazhin e fundit për Lulzim Bashën para datës finale...

Nga Edi Paloka: Bashkëpunimi prej 8 vitesh në opozitë, si nënkryetar i PD, më ka imponuar gjatë kësaj kohe një qëndrim më të tërhequr e...

Dr. Arian Starova: Gjashtë gënjeshtrat e ‘fabrikës’ të majtë dhe ‘punishtes’...

Mbi rrenë-argumentet e debatit politik të sotëm  … Dr. Arian Starova, Ish- Ministër i Jashtëm  Kryetar i Shoqatës Atlantike të Veriut-NATO Në ditët e sotme, titulli i...

Nëse i mbajmë të gjitha shpresat tek Basha, mjerë ne për...

Po ti, Lulzim Basha, PD- ja, opozita... çfarë strategjie keni për t'iu kundërvënë Ramës me shoqe e shokë? Do të bëni nga një protestë...

PD dorëzon në KQZ dosjen ankimore për zgjedhjet: 25 prilli një...

Partia Demokratike ka dorëzuar sot në KQZ dosjen ankimore për zgjedhjet e 25 prillit. Në një dalje publike për mediat, përfaqësuesja e grupit të juristëve...

PD, votat përfundimtare të kandidatëve dhe mandatet sipas qarqeve

Procesi i numërimit të votave për kandidatët e Partisë Demokratike, deputetë në legjislaturën 2021-2025 është drejt përfundimit. Kandidati më i votuar në rang kombëtar është...

Dr. Ina Zhupa: Rekord historik votash përballë skemave të korrupsionit, shpirti...

Dr.Ina Zhupa kandidoi në zgjedhjet e 2021 për deputete në qarkun e Vlorës. Ajo shprehet se shpirti demokratik nuk vdes kurrë! Zhupa nuk la pa...

Avokati Goxhaj ‘nxe gjakrat’: Ka budallenjë që dyshojnë  akoma për pazarin...

Avokati Altin Goxhaj ka reaguar pas lajmit se votimi elekronik do të bëhet nga kompania e “SMARTMATIC” e Soros. Nëpërmjet këtij reagimi Goxhaj lë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS