Ballina Etiketimet Covid 19

Etiketim: Covid 19

COVID-19/ Nga kërkesa për rihapjen e kufijve tokësorë tek apeli për...

Ndërsa numri i të prekurve me COVID-19 në vendin tonë vijon të jetë i lartë, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, zhvilloi sot një takim...

Dr. Sazan Guri: Korona apo Covid 19 – mashtrimi i madh...

Nga Dr. Sazan Guri Strategjia e mashtrimit dhe situata Pas dy muajve, jo se nuk e kuptuam më parë, por dimë me fakte sot,...

Covid-19 lë pa punë edhe “Spiunët popullor”

Covid-19 ka ndëshkuar edhe qindra “Spiunë popullorë” apo “Kaleca” siç njihen në opinionin qytetar. Për shkak të izolimit,bizneset dhe lokalet janë të mbyllura dhe...

Presidenti Meta: Mirënjohje Hungarisë për ndihmën bujare ndaj vendit tonë kundër...

Presidenti Ilir Meta ka falenderuar Hungarinë për ndihmën që ka sjellë në Shqipëri për ekipet mjekësore. “Mirënjohje Hungarisë mike dhe aleate të përhershme të...

Covid-19 dhe beteja me frikȅn, konspiracionin dhe korrupsionin

Prof. Dr. Lush SUSAJ Shqipȅria e ka fituar betejȅn me Covid-19-tȅn Shqipȅria, falȅ sakrificȅs sȅ qytetarȅve tȅ sajȅ dhe masave tȅ ndȅrmarra nga ana e qeverisȅ,...

COVID-19. Njësitë Ekonomike Shqiptare kanë nevojë të rikthehen në jetë

Nga Rudina Qurku Pedagoge në Universitetin Mesdhetar të Shqipërisë Prej një muaji Shqipëria është prekur nga pandemia COVID – 19, pandemi që kishte filluar të gjunjëzonte...

Covid-19/ Dita e tretë pa asnjë viktimë në Shqipëri

Shqipëria mbushi sot 72 orë pa asnjë vdekje prej koronavirusit, ndërsa rastet e të prekurve janë më të pakta.Vdekja e fundit i përket datës...

“Mjekët janë heronj”, Presidenti Meta i uron shërim të shpejtë mjekut...

Presidenti Ilir Meta i uron shërim të shpejtë mjekut reanimator që po lufton me sëmundjen COVID19, në kujdesin e ekipit mjekësor të spitalit infektiv...

Deklarata ‘bombë’ e Berishës: Janë 15-fish të infektuarit me COVID-19, një...

Ish-kryeministri Sali Berisha lëshoi akuza të forta për ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu. Sipas Berishës, shifrat në Shqipëri për të infektuarit me Covid-19 janë të...

Akademik, Anastas Angjeli: G-20, një front i bashkuar kundër Covid-19, këtij...

Nga Akademik, Anastas Angjeli Dje u zhvillua  takimi i 20-të vendeve të zhvilluara të globit(G-20) me pjesë marrjen edhe të organizatave ndërkombëtare, Organizata Botërore e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS