Ballina Etiketimet 2 mars

Etiketim: 2 mars

Diktaturat nuk njohin as liri të medias, as liri të individit,...

Prof. Dr. Ana Leka Heronjtë nuk i kanë munguar kurrë këtij vendi.  Këta mafiozë vranë shpresën e shqiptarëve dhe  penguan të ardhmen e rinisë ndaj...

30 arsye përse nesër duhet të jemi të gjithë me Presidentin

Shqiptarët pa dallim duhet të jenë të ndërgjegjshëm se Republika ka rënë. Ajo nga një gjë e përbashkët e jona, është kthyer në një...

Kampioni i botës i bashkohet manifestimit të Presidentit Meta për mbrojtjen...

Kampioni i botës në boks, Adriatik Cami i është bashkuar sot nismës së kreut të shtetit Ilir Meta për mbrojtjen e Kushtetutës. Në një mesazh...

2 marsi, Pojana: Të gjithë bashkë, për Ardhmërinë tonë, për Kushtetutën e vendit dhe për Flamurin kombëtar

Anëtari i Kryesisë së LSI, Klevi Pojana ka reaguar në lidhje me protestën që do të bëhet ditën e nesërme te Bulevardi Dëshmorët e...

2 marsi, “Detyra ime si bashkëshort dhe si prind”- Basha thirrje...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka konfirmuar pjesmarrjen e tij, ndërsa i ka bërë thirrje qytetarëve që t’i bashkohen manifestimit të 2 marsit, të...

Manifestimi i 2 marsit/ Kryemadhi: Do të jem në bulevard si...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në takimin me strukturat e LSI-së në Vlorë foli edhe për tubimin e 2 marsit, të thirrur nga Presidenti...

Tirana-Partizani/ Jashtë stadiumit tifozët me pankarta për marshimin e 2 marsit:...

Teksa në stadiumin “Air Albania” po zhvillohej ndeshja midis Tiranës dhe Partizanit, jashtë stadiumit u shfaqën disa pankarta në mbështetje të marshimit për mbrojtjen...

“Jemi para një grushti shteti”, Berisha fton shqiptarët ti bashkangjiten tubimit...

Narko-diktaturat, sic e quan ish kryeministri Sali Berisha qeverisjen e Edi Ramës, ikin vetëm me revolucion demokratik. Gjatë fjalës së tij në një intervistë për...

Presidenti Meta paralajmëron: Nëse SPAK nuk funksionon, do të ketë revolucion

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ftuar qytetarët në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në një manifestim në mbrojtje të Kushtetutës dhe kundër asaj që ai e...

Të gjithë në krahë të Kushtetutës! Ja pse intelektualët mbështesin Presidentin

Manifestimi ndërkombëtar i 2 marsit i thirrur nga Presidenti Meta po gjen gjithnjë e më shumë përkrahje jo vetëm nga qytetarët e shumtë por...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS