Ballina Etiketimet 2 mars

Etiketim: 2 mars

Dylgjeri në mbështetje të kauzës “grushti i shtetit”, në 2 Mars,...

Ylli Dylgjeri në mbështetje të Presidentit Meta. Dylgjeri ka shpërndarë njoftimin e Metës ku i bën thirrje qytetarëve të mblidhen te Bulevardi "Dëshmoret e Kombit”...

Humb jetën naftëtari, reagon ashpër Agalliu: 2 marsi mënyra më e...

Pas grevës së urisë, e cila u paralajmërua se nëse nuk do të gjendej një zgjidhje do të vazhdonte deri në ekstrem, vjen dhe...

“Meta me shqiptarët në 2 mars”, bujë në mediat ndërkombëtare: Do...

Mediat ndërkombëtare nga të gjitha kontinentet i kanë bërë jehonë nismës së ndërmarrë nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i cili ka ftuar qytetarët...

“President mos u tërhiq se dhe jetën e jap për ju”,...

Përplasjet mes Presidentit Ilir Meta e maxhorancës vijojnë, ndërsa Kreu i Shtetit ka ftuar shqiptarët të mblidhen më 2 mars për të mbrojtur Kushtetutën,...

Presidenti Meta publikon posterin, thirrje qytetarëve për protestën e 2 marsit:...

Presidenti Ilir Meta ka lajmëruar se në datën 2 mars, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, përpara Kryeministrisë, me popullin shqiptar tha ai do lidhet...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS