Ballina Etiketimet 2 mars

Etiketim: 2 mars

Besëlidhja Kuqezi e 2 marsit barrikadë e grushtit të shtetit dhe...

Është hera e parë në historinë e pluralizmit politik shqiptar që Presidenti i Republikës ia kthen pushtetin popullit, për shkak se ushtruesit e tij...

Ish-ministri i Brendshëm: Kushdo që e do me zemër vendin, të...

Ish-ministri i Brendshëm teknik, Dritan Demiraj, i është bashkuar thirrjes së Presidentit Ilir Meta për manifestimin mbarëkombëtar të 2 marsit. Në një postim në...

Sondazhi: 85% e njerëzve do të mblidhen në tubimin e 2...

Aulon Bej Kalaja në një postim në faqen e tij  ka shpëndarë sondazhin  e votimit të popullit në lidhje me tubimin e 2 marsit....

Blushi: Më 2 mars në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” 

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi, nëpërmjet një postimi të bërë në Facebook, lajmëron qytetarët që më 2 mars të mblidhen në Bulevardin...

Tritan Shehu: Shkelja e detyrimit Kushtetues për “Shëndet”, tjetër motiv për...

Ish-deputeti i partisë demokratike Tritan Shehu, ka dalë në mbështetje të Presidentit Ilir Meta, duke konfirmuar pjesëmarrjen në tubimin e 2 marsit. Në një postim...

Prof. Lisen Bashkurti: Ja përse duhet të protestojmë me 2 Mars

Prof. Lisen BASHKURTI Me datën 2 mars 2020 Presidenti Meta ka thirrur popullin shqiptar në një tubim për mbrojtjen e Kushtetutës së Republikës së Shqipërisë,...

Presidenti Meta mirënjohje studentit të Dhjetorit 90′ për kauzën e mbrojtjes...

Aleksader Biberaj një nga studentët e dhjetorit që protestoi kundër regjimit të asaj kohe, shprehet se, " 2 marsi nuk është vetëm beteja e...

Jordan Daci: Ja pse tubimi i thirrur nga Presidenti me 2...

Avokati Jordan Daci, i ftuar në Syri Tv,  ka folur edhe për tubimin e paralajmëruar nga Presidenti Ilir Meta, më datë 2 mars, duke...

Të rinjtë shqiptaro-amerikanë në mbështetje të kauzës për Mbrojtjen e Kushtetutës!

Letra e plotë dërguar Presidentit të Republikës, Ilir Meta: I nderuar Z. President! Ju përshendesim nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ne jemi dy të rinj, të...

Erisa Xhixho: Në 2 mars në bulevard, për Kushtetutën dhe për...

Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho në një intervistë për “Euronews Albania” shprehet se më 2 mars qytetarët do të marrin pjesë në manifestimin e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS