E rëndë në Kamëz, e mitura rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës

55
Sigal

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kamëz, ku një 6-vjeçare është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës. Ngjarja ndodhi në lagjen nr. 6 në Bathore.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.