Përplasje mes të rinjve në Sauk, plagoset me kaçavidë 23-vjeçari

279
Sigal

Një konflikt mes disa të rinjve ka ndodhur në zonën e Saukut, në Tiranë.

Nga konflikti është plagosur me kaçavidë një 23-vjeçar.

Ngjarja është regjistruar pas mesnatës, pranë një hoteli, në Sauk ku persona të paidentifikuar kanë goditur me kaçavidë në shpatull të riun me iniciale D. B., i cili është dërguar në spital dhe po merr ndihmën mjekësore.

Ndërkohë, policia po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.