Aksident i rëndë në Lezhë, dy makina përplasen dhunshëm me njëra-tjetrën

76

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes në Lezhë.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetër, dhe siç shikohet edhe nga pamjet filmike, gjendja e të aksidentuarve duket e rëndë.

Nga raportimet thuhet se dëgjohen ulërimat e personave të aksidentuar.