S’i pëlqen trupi i saj por…zhvishet komplet për të promovuar librin e saj të ri

240

Ajo ka pranuar së ka pasigur lidhur me trupin e saj dhe
se nuk është e përshtatshme me normat joshëse të Hollivudit.Megjithatë,
skitarja Lindsey Vonn ka 
guxuar të zhvishet komplet për të promovuar librin e
saj të ri “Strong Is The New Beautiful”Në foton, e publikuar në Instagram,
bukuroshja 31-vjeçare shfaqet nudo, por mbulon pjesët intime me një pozë
përkulëse, derisa në duar mban skijat.E buzëqeshur dhe me vetbesim, duket se
ajo ka gjetur më në fund paqe me trupin e saj