Modelja e njohur shfaqet më seksi se kurrë

303
Alessandra Ambrosios, i pëlqen të tregojë format e saj mahnitëse dhe kur është në punë si modele.
Të dielën, 36-vjeçarja shfaqi trupin e saj perfekt teksa lahej në pishinë me të bijën e saj Anja.
E veshur me bikini ylli Brazilian dukej mjaft seksi.
Ajo prej disa ditësh po kalon pushime të paharrueshme në ‘parajsën’ Bora Bora.