Joshësja Uma Thurman shfaqet në sheshxhirimin e “The Brits Are Coming”

241
Aktorja Uma Thurman është dukur shumë bukur derisa ka mbërritur për të xhiruar komedinë e ardhshme “The Brits Are Coming”, këtë të hënë në New York.
Aktorja, që zakonisht vishet thjeshtë, është paraqitur me një fustan të shkurtër joshës, shkruan “Daily Mail”.
Aktorja 45-vjeçare, shkruan “Koha.net”, në filmin e ri luan rolin e Harriet Fox, që tregon historinë e një çifti të çuditshëm britanik të cilët ikin në Los Angeles dhe planifikojnë një plaçkitje stolish të çmuara.