Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen “Vojo Kushi” të Shkodrës.

Një autoveturë tip “Benz” ka përplasur një femër rreth moshes 30 vjeç.

Si pasojë e përplasjes e reja ka mbetur e plagosur rëndë dhe është transportuar me autoambulancë drejtë spitalit rajonal Shkodër.

Siç shihet dhe nga pamjet,. e aksidentuara ka mbetur e shtrirë në rrugë pas përplasjes ndërsa përreth janë mbledhur shumë njerëz. Ende nuk duhet identiteti i saj.