Ballina Etiketimet Takim

Etiketim: takim

Xhelal Mziu ‘bashkon’ PD! Festat e fundvitit, drita jeshile për riorganizimin...

Xhelal Mziu ofron modelin e bashkimit të demokratëve Ekskluzive për Telegraf me drejtuesin politik të qarkut të Dibrës dhe ish-kryebashkiakun e Kamzës: Festa e fundvitit...

Ramës nuk i del e keqja me liderët e Kosovës: “Dritë-shkurtër...

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama, që ka vizituar Moskën si kryetari i OSBE-së në një intervistë për “Real Story” nuk la pa kritikuar liderët...

Rama flet për deklaratën në Rusi: Në dialogun me Serbinë, duhet...

Kryeministri Edi Rama ka folur rreth detajeve nga takimi me ministrin e jashtëm rus Sergei Lavrov, ndërsa tha në konferencën për shtyp se Serbia...

Kryemadhi takim me banorët e Tiranës: Ta kthejmë Shqipërinë në shtëpinë...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është takuar me banorë të Tiranës duke dëgjuar shqetësimet e tyre. Me anë të një postimi në...

Këshilli i Ambasadoreve Shqiptarë priti sot Ambasadorin e Republikës së Kinës...

Këshilli i Ambasadoreve Shqiptarë priti sot në një dreke pune, Ambasadorin e Republikës Popullore të Kinës në Tiranë, z. Zhou Ding. Në një atmosferë miqësore...

Yuri Kim takon Metën, Ramën e Bashën, ja çfarë u diskutua

Ditën e sotme Yuri Kim, ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, ka zhvilluar takime me Kryeministrin Edi Rama, Presidentin Ilir Meta dhe kryetarin...

Kryemadhi: Në Shqipëri do të mbesin vetëm pensionistë, ja pse unë...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi deklaroi sot se politikat ekonomike të gabuara dhe keqqeverisja e Edi Ramës ka sjellë largimin e të rinjve. Në takimin...

Kryemadhi: Edi Rama mbolli dembelizmin, këkon të ndërtojë Durrësin me punëtorë...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në takimin e zhvilluar sot në Durrës tha se Rama ka ndërmend që të sjellë punëtorë nga jashtë që...

Kryemadhi: Kjo qeveri është rrëzuar, mos u habisni kur të na...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në takimin e zhvilluar sot në Durrës tha se qeveria është e rrëzuar. “Të gjithë themi ta rrëzojmë këtë qeveri,...

Kryemadhi: Shqiptarët vuajnë sot për shkak të mosfunksionimit të shtetit

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në takimin e zhvilluar sot në Durrës foli rreth problematikave që kanë sot shqiptarët, jo për shkak të tërmetit...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS