Ballina Etiketimet Takim

Etiketim: takim

Andi Bushati: Për ata që u “shokuan” se Pompeo nuk takoi...

Nga Andi Bushati Ka një pyetje për të gjithë ata që janë “shokuar” se sekretari i shtetit nuk e takoi Albin Kurtin në Mynih: mos...

Konferenca e Sigurisë, Rama, Kurti dhe Vuçiç për herë të parë...

Ka përfunduar diskutimi për Ballkanin Perëndimor në një tryezë të rrumbullakët të organizuar nga Konferencën e Sigurisë së Mynihut lidhur me çështjet e sigurisë...

Presidenti Meta takohet me Matthew Palmer, ja çfarë u diskutua

Presidenti Meta takohet me Zëvendës Ndihmës Sekretarin e Shtetin, si dhe të dërguarin special të SHBA për Ballkanin Perëndimor, z.Matthew Palmer Presidenti i Republikës, Sh.T.Z...

Kryemadhi takon Senatorin e Michigan, Gary Peters, ja çfarë u diskutua...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar me senatorin e Michigan, Gaty Peters, gjatë një vizite që ka bërë në SHBA. Kryemadhi ka thënë se...

Presidenti Meta pritet në Senatin Amerikan nga Kryetari i Komisionit për...

Presidenti i Republikës Sh.T.Z. Ilir Meta, gjatë vizitës së Tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, u prit në një takim të përzemërt në...

Takimi me Ramën, Pompeo: Përgëzoj Kryeministrin për angazhimin e palëkundur të...

Ditën e sotme kryeministri i vendit Edi Rama, zhvilloi një takim me Sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Zëdhënësi Morgan Ortagus, ka thënë se Sekretari...

Rama në SHBA, takon sekretarin Amerikan të Shtetit, Mike Pompeo

Pasditen e sotme, Kryeministri Edi Rama, ka takuar sekretarin Amerikan të Shtetit, Mile Pompe, gjatë vizitës së tij në SHBA, ku ka shkuar në...

Zbardhen detaje nga takimi i Yuri Kim me prokurorët e SPAK:...

Yuri Kim, Ambasadorja e re e SHBA në Tiranë, vijon takimet me zyrtarët e lartë të vendit tonë. Kim ka shkuar sot në dyert e...

Yuri Kim përfundon takimin me ministrat,“ Mbështetje për antarësimin e Shqipërisë...

Yuri Kim, Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara zhvilloi sot takime prezantuese me Ministrin në Detyrë të Punëve Europiane dhe të Jashtme Gent Cakaj, Ministren...

Përfundon takimi me dyer të mbyllura i LVV dhe LDK

Takimi mes krerëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe atyre të Lidhjes Demokratike të Kosovës, në përpjekje për të formuar koalicionin bashkëqeverisës ka përfunduar. Të dyja palët...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS