Ballina Etiketimet Shqiptare

Etiketim: shqiptare

Nisnin drogë me gomone nga Durrësi, shkatërrohet banda e drogës në...

Policia italiane ka arritur të sekuestrojë, 4 ton e gjysmë marijuanë, 36 kilogramë kokainë, 62 kilogram hashash dhe 4 litra vaj hashashi, gjatë një...

Ekspertët: Emigrimi masiv i shqiptarëve po dëmton ekonominë

Të dhënat zyrtare nga INSTAT tregojnë se popullsia e Shqipërisë po tkurret ndjeshëm. Kjo për shkak të emigrimit, i cili pesë vitet e fundit...

Mediat greke publikojnë foton/ Njihuni me shqiptarin që grabiste dyqanet në...

Mediat greke kanë publikuar foton e një shqiptari që dyshohet se është përfshirë në disa raste vjedhjesh nëpër dyqanet e Athinës. Shqiptari u arrestua pasditen...

U kapën mat! Policia prangos 3 shqiptarë, i sekuestron 11 kg...

Policia italiane vuri në pranga 3 shtetas shqiptarë, pasi i kapën me 10 kg heroninë dhe rreth 1 kg kokainë. Nga operacioni përfunduan në prangat...

Trafikonin drogë në Itali, bien në pranga 2 shtetas shqiptarë, njëri...

Pasditen e 26 shkurtit policia italiane goditi veprimtarinë e paligjshme të dy vëllezërve shqiptarë. Nga operacioni i koduar “BOY DELIVERY” konstatoi se shqiptarët të dy...

Transportuan 27 klandestinë, arrestohen 9 shqiptarë, në kërkim një tjetër

Ditën e sotme forcat policore kanë arrestuar 9 persona në Korçë, mes të cilëve tre nga Kosova, dhe një tjetër është shpallur në kërkim,...

Me shenja gjaku në fytyrë, vritet 55-vjeçari shqiptarë

Shtetasi shqiptar 55-vjeç nga Shqipëria, u gjet i vdekur të shtunën në një depo në fshatin Shën Seraphim të komunës Kamena Vourla, Greqi. Nga raportimet...

Akuzoheshin për grabitje dhe plagosje, arrestohet familja shqiptare

Mëngjesin e sotëm, tre shtetas shqiptarë të akuzuar për grabitje dhe plagosje, u ndaluan nga karabinierët e stacionit policor të Terranova da Sibari, pasi...

Koronavirusi, një shqiptare e prekur/ E konfirmon e ëma e saj:...

Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar gjashtë të vdekur dhe mbi 230 të prekur. Midis të...

I sekuestruan mbi 1 kg heroinë, kapen shqiptari dhe zvicerani

Ditën e djeshme policia e Gjenevës sekuestroi 1.1 kilogramë heroinë, përveç materialit për përgatitjen e drogës dhe disa peshore elektronike në një apartament të...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS