Ballina Etiketimet Shqiptare

Etiketim: shqiptare

Prangosen tre anëtarë të Hellbanianz në Londër, ja akuzat që rëndojnë...

Një person nga Ëest Hampstead është burgosur së bashku me dy bashkëpunëtorë, pas një sulmi të armatosur në  fabrikën e një bande rivale të...

I sekuestruan 7 kilogramë marijuanë dhe 600 gramë kokainë, në pranga...

Karabinierët kanë vënë në pranga një italian dhe dy shqiptarë që zotëronin 7 kg marijuanë, 600 gramë kokainë dhe peshore precizioni për ndarjen e...

30 mijë dollarë për të shkuar në SHBA, arrestohen 35 shqiptarë...

Prokuroria ka dhënë pretencën për anëtarët e grupit të strukturuar kriminal, që kontrabandonin njerëz drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në këmbim të vlerave...

Goditi vëllanë me thikë dhe u largua, arresohet shqiptari në Itali

Arrestohet shqiptari në Itali pasi ka plagosur me thikë të vëllanë. Ergi Shabani 33-vjeç, ka plagosur me thikë vëllanë e tij më të vogël, pasi...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS