Koronavirusi, një shqiptare e prekur/ E konfirmon e ëma e saj: Imë bijë është e prekur

158

Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar gjashtë të vdekur dhe mbi 230 të prekur.

Midis të prekurve bëhet me dije se është edhe një shqiptare dhe njoftimin e ka dhënë nëpërmjet një statusi në “Facebook” mamaja e saj.

Mësohet se ajo është një vajzë nga Lezha që jeton në Itali.