Ballina Etiketimet Itali

Etiketim: itali

Italia nuk gjen paqe/ Regjistrohen 766 viktima në 24 orët e...

Koronavirusi vazhdon të shkaktojë një numër të lartë viktimash në Itali. Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë 766 persona me COVID-19, duke e...

Itali/ Numri i viktimave nga koronavirusi ka pësuar rënie

Numri i viktimave nga koronavirusi në Itali kanë pësuar rënie, ku shënohen 727 të tilla në 24 orët e fundit. Në total tashmë Italia regjistron...

Italia nuk gjen paqe, ditën e sotme regjistrohen 837 viktima nga...

Ditën e sotme në Itali janë shënuar 837 viktima nga koronavirusi duke e çuar 12,428 totalin e të vdekurve. Në dy javët e fundit Italia...

Itali, 66 numri i mjekëve që kanë humbur jetën nga Covid-19

Tre mjekë të tjerë kanë humbur jetën nga Covid-19 ditën e sotme, bën me dije autoritetet italiane. Tashmë ka shkuar në 66 numri i mjekëve...

Tragjedia italiane nuk ka fund/ Regjistrohen 812 viktima në 24 orët...

Italia ka shënuar 812 viktima të tjera në 24 orët e fundit për shkak të koronavirusit. Ndërkohë, 1648 janë rastet e reja me koronavirus në...

Itali/ Bie numri i viktimave të prekur me koronavirus

Ditën e sotme, Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në...

Mjekët dhe infermierët mbërritën në Itali, Luigi Di Maio: ”Falenderojmë Shqipërinë...

Tridhjetë mjekë dhe infermierë u dërguan ditën e sotme në Itali, për të ndihmuar mjekët italianë në këto ditë të vështira. Ministri i Jashtëm, Luigi...

Koronavirusi/ Ish-kryeministri italian: Të hapen bizneset. Njerëzit do vdesin për bukë

Ditën e sotme ish-kryeministri italian, Matteo Renzi ka deklaruar se Italia duhet të rinisë prodhimin ekonomik në javët e para të Prillit, gjatë festës...

Koronavirusi në Itali/ Humbin jetën 33 mjekë, 17 prej tyre ishin...

Mjeku përgjegjës për Higjienën dhe Shëndetin Publik në Bergamo humbi jetën, si pasojë e infektimit nga koronavirusi. Mario Calonghi dhe Gabriele Lombardi, dy dentistë nga...

Tmerri në Itali nuk ka të ndalur! Regjistrohen 743 viktima brenda...

Numri i viktimave me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Itali ka shkuar në 743 duke e çuar numrin total në 6820. Numri i...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS