Ballina Etiketimet Itali

Etiketim: itali

Karrige e tavolina të thyera, kështu u katandis lokali ku u...

Mbrëmjen e kaluar një lokal në Corso di Porta Ticinez, Itali, u kthye në një “arenë boksi”. Një sherr i madh ndodhi mes një shqiptari,...

Masakroi gruan me thikë , 53-vjeçari rrëfen ngjarjen

Shqiptari i cili jeton në Genova të Italisë, ka rrëfyer të gjithë ngjarjen e krimit të mbrëmjes së 31 janarit. Mediat italiane raportojnë se shqiptari...

Arrestohet 28-vjeçari, në gjendje të dehur shkatërron të gjitha makinat e...

Një shqiptar 28-vjeçar gati sa nuk është çmendur mëngjesin e sotëm, duke shkaktuar një katrahurë të vërtetë në zonën ku banonte. Teksa kishte hipur mbi...

Goditi vëllanë me thikë dhe u largua, arresohet shqiptari në Itali

Arrestohet shqiptari në Itali pasi ka plagosur me thikë të vëllanë. Ergi Shabani 33-vjeç, ka plagosur me thikë vëllanë e tij më të vogël, pasi...

Arrestohet 38-vjeçari shqiptar, gjatë transportimit të 16 kg heroinë

Lënda narkotike u zbulua të enjten, 16 janar, ndërsa lajmi u bë i ditur sot nga organet e drejtësisë italiane. Droga ishte fshehur brenda makinës,...

Aksident i rëndë, humb jetën 36-vjeçari

Një shtetas shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Itali, pasi është përplasur nga një automjet teksa po kalonte rrugën tek vijat e...

Arrestohet shqiptari në Itali, fshihte armë dhe gjysmë kilogram heroinë

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi iu gjet armë dore pushkë dhe heroinë. Thuhet se, shqiptari emri i të cilit nuk bëhet...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS