Ballina Etiketimet Presidenti META

Etiketim: Presidenti META

Presidenti Meta dekoron patriotin Elez Isuf Ndreu: Mirënjohje për gjithçka i...

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar sot në Dibër patriotin e njohur Elez Isuf Ndreu. Presidenti Meta shprehet se prijësi legjendar i dibranëve ka dhënë...

Video/ Presidenti ja merr valles në Zall Dardhë: Vise të mrekullueshme...

Presidenti Ilir Meta ishe mbrëmë në Zall Dardhë, ku ka festuar me banorët e zonës. Në facebook, Meta ka postuar edhe një video, ku duket...

Presidenti Meta: Vit të mbarë shkollor fëmijëve Arbëreshë dhe të gjithë...

Presidenti Ilir Meta  me anë të një reagimi në rrjetet sociale u ka uruar të gjithë nxënësve  të Italisë fdhe Arbëreshë një vit sa...

Mjeshtër i papërsëritshëm i aktrimit, Presdenti Meta i uron 80 vjetorin...

Ikona e kinematografisë shqiptare, Reshat Arbana feston sot 80-vjetorin e lindjes. Presidenti Ilir Meta, në një mesazh urimi kushtuar aktorit të shquar të skenës shqiptare,...

Presidenti Meta thirrje autoriteteve për zjarrin në Priskë: Merrni menjëherë masa...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar me shqetësim për zjarrin që ka përfshirë zonën e Priskës në Tiranë. Meta ka kritikuar strukturat e Shërbimit Zjarrfikës dhe...

Presidenti Meta i gatshëm të lërë Presidencën me 26 prill

Nga burime jozyrtare mësohet se në datë 26 prill 2021 Ilir Meta do lërë Presidencën për të marrë postin e kryeministrit dhe ministrit të...

Presidenti Ilir Meta përshëndet marrëveshjen Kosovë-Serbi : Hap për normalizimin e...

Edhe presidenti Ilir Meta ka përshëndetur marrëveshjen ekonomike të arritur mes Kosovës dhe Serbisë këtë të enjte në Uashington. Në një status në Facebook,...

Presidenti Meta vlerëson Bandën Kombëtare Muzikore “Vatra” me Dekoratën “Nderi i...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në një ceremonie solemne, të organizuar në kopshtin e Institucionit të Presidencës, ka vlerësuar Bandën Kombëtar Muzikore “Vatra” dhe...

Takimi me përfaqësues të familjve heroike’, Meta: Folën për situatën e...

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka pritur në takim përfaqësuesit e dy familjeve heroike, Jasharaj dhe Lladrovci. "Bashkëbiseduam hapur mbi situatën në vendet tona,...

“Në vendin e shenjtë të tre Besëlidhjeve të mëdha për liri”,...

Është kthyer në një traditë tashmë për Kreun e Shtetit Ilir Meta ë vizitojë trojet shqiptare. Ashtu ka bërë edhe këtë fundjavë. Përmes një statusi...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS