Ballina Etiketimet Presidenti META

Etiketim: Presidenti META

Presidenti Meta dekoron historianin, përkthyesin dhe publicistin e shquar Nikolla Sudar...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, dekoroi me Titullin “Mjeshtër i Madh” historianin, përkthyesin dhe publicistin e shquar shijakas me origjinë malazeze, Nikolla Sudar, me...

“S´ka debat për datën e çlirimit”, Presidenti Meta: Populli e di...

Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka mbajtur homazhe në 76-vjetorin e çlirimit. Në një komunikim për mediat, Meta u shpreh se ka ardhur koha që...

Presidenti Meta me të rinjtë: Referendumi i 25 prillit, rruga për...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ditën e sotme ka takuar një grup të rinjsh të diplomuar me rezultate maksimale jashtë Shqipërisë dhe nuk e...

Presidenti Meta : Nëse preket 1 votë nuk do pranoj asnjë...

Presidenti Ilir Meta deklaroi se mbajtja e zgjedhjeve me standarde ndërkombëtare më 25 prill është një çështje që do të përcaktojë fatin e integrimit...

Presidenti Meta: Mirënjohje intelektualëve tanë në SHBA dhe kudo në botë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shpërndarë analizën e  Ish-Drejtorit i VOA-s për Euro-Azinë, ku  për "Telegraf" ka analizuar zgjedhjet e 30 qershorit dhe...

Shpopullimi në rajon/ Presidenti Meta takon homologun boshnjak: Në Shqipëri gjendja...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka takuar sot kryesuesin e presidencës trepalëshe të Bosnjë e Herzegovinës, Shefik Xhaferoviç. Meta shprehet se shpopullimi në vendet e...

Pritje e madhe për Metën në Dibër. Presidenti vlerëson figura të...

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta në vijim të vizitës së Tij të punës nëQarkun e Dibrës, u ndal në qytetin e Peshkopisë, ku...

Aktori i madh i humorit Behar Mera nderohet me titullin “Mjeshtri...

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar  në Dibër artistin dhe  komendianin  që me humorin e tij ka qeshur mijëra fytyra, Behar Mera. Aktori i humorit ka...

Presidenti Meta dekoron patriotin Elez Isuf Ndreu: Mirënjohje për gjithçka i...

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar sot në Dibër patriotin e njohur Elez Isuf Ndreu. Presidenti Meta shprehet se prijësi legjendar i dibranëve ka dhënë...

Video/ Presidenti ja merr valles në Zall Dardhë: Vise të mrekullueshme...

Presidenti Ilir Meta ishe mbrëmë në Zall Dardhë, ku ka festuar me banorët e zonës. Në facebook, Meta ka postuar edhe një video, ku duket...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS