‘Edhe 100 pranvera’! Presidenti Meta uron të birin për ditëlindje, publikon foto mes natyrës

136
Sigal

Ditën e sotme  presidenti i vendit Ilir Meta ka uruar Besarin, djalin e tij  për ditëlindje. Kreu i shtetit ka publikuar një foto në rrjetin social Facebook, ku i uron djalit të tij të madh edhe 100 pranvera të tjera.”Edhe 100 pranvera të reja Besarit”!, shkruan Meta.Të dy shfaqen në foto të buzëqeshur dhe ndodhen mes gjelbërimit.