Ballina Etiketimet Presidenti Ilir Meta

Etiketim: Presidenti Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta uron “Dinamon” për kthimin në Superiore: Një emër...

Ditën e djeshme ekipi i Dinamos triumfoi me rezultatin 2-0 ndaj Vorës, duke i siguruar kështu në mënyrë automatike ngjitjen në Kategorinë Superiore pas...

Presidenti Meta: Kërcënimi i Ballës dhe bandave të Elbasanit ka vetëm...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar ndaj deklaratave të Sekretarit të PS, Taulant Balla, i cili deklaroi se shumë shpejt do të nisin procedurat për...

Ergys Alushi: Mirënjohje Presidentit të Republikës për vlerësimin ndaj figurave të...

Gazetari Ergys Alushi ka ndarë një moment të veçantë me Presidentin Meta. Alushi i ka dhuruar disa libra dhe e ka falenderuar për vlerësimin...

Presidenti Meta vlerëson Shoqatën Kombëtare ”Skënderbegasi” me dekoratën ”Nderi i Kombit”...

Me rastin e 76-vjetorit të krijimit të Shkollës së Mesme Ushtarake “Skënderbej”, Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta çmoi Shoqatën Kombëtare “Skënderbegasi” me Dekoratën e...

Zjarri prej dy ditësh në qendrën tregtare, Presidenti Meta: Institucionet të...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për situatën e rëndë në qendrën tregtare ku flakët e zjarrit nuk janë shuar prej dy ditësh dhe ku...

Presidenti Meta shfaqet pranë detit në Ditën e Verës, ja mesazhi...

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë Ditë Vere në qytetin e Durrësit.   Kreu i shtetit ka publikuar një foto nga qyteti bregdetar, ku...

Presidenti Meta uron Festën e 7 Marsit nga Korça: Të nderojmë...

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta uroi nga qyteti i Korçës 7 Marsin, Festën e Mësuesit, që përkon me 114-vjetorin e hapjes së Mësonjëtores...

Presidenti Meta: Zgjedhjet e 25 prillit janë të rëndësishme jo për...

Presidenti Ilir Meta u ka bërë thirrje qytetarëve shqiptarë që të dalin në votimet parlamentare të 25 Prillit dhe të votojnë për forcat politike...

Presidenti Meta: Nëse do t’i thërrisja edhe njëherë shqiptarët, si më...

Presidenti i Republikëss Ilir Meta në një intervistë dhënë në emisionin “Frontline” deklaroi se manifestimi i 2 marsit të vitit të kaluar ishte një...

Presidenti Meta: 25 prilli, referendum historik. Kush prek votën dhe provokon...

Presidenti Ilir Meta zhvilloi sot me kërkesë të tyre, një takim pune me përfaqësues të Shoqatës “Durrësi Autokton”. Në këtë bashkëbisedim, Kreu i Shtetit...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS