Ballina Etiketimet Presidenti Ilir Meta

Etiketim: Presidenti Ilir Meta

Presidenti Meta citon Paolo Borsellinon në 28-vjetorin e vdekjes: Ja përse...

Në 28-vjetorin e vrasjes nga mafia të gjyqtarit, Paolo Borsellino, Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka kujtuar atë me fjalët që ka thënë...

Presidenti Meta uron komunitetin Rom në gjuhën rome me rastin e...

Në Ditën Ndërkombëtare të Romëve, Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta teksa i ka uruar edhe në gjuhën e tyre, përmes një postimi në facebook...

“Mjekët janë heronj”, Presidenti Meta i uron shërim të shpejtë mjekut...

Presidenti Ilir Meta i uron shërim të shpejtë mjekut reanimator që po lufton me sëmundjen COVID19, në kujdesin e ekipit mjekësor të spitalit infektiv...

Presidenti Meta: Mediat nuk mund të braktisen në këto momente të...

Presidenti Ilir Meta solidarizohet me kërkesat e komunitetit të gazetarëve për krijimin e një pakete lehtësuese e mbështetëse për mediat, si pasojë situatës së...

Mesazh publik i Presidentit Meta për mbledhjen e sotme të Keshillit...

Presidenti Ilir Meta ka falënderuar sot kryeministrin Edi Rama dhe kreun e PD-së, Lulzim Basha për marrjen pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë...

Presidenti Meta me Ervis Zholin: Mirënjohje gjithë shqiptaro-amerikanëve që sakrifikuan për...

Presidenti Ilir Meta ka ndarë sot me ndjekësit takimin me Ervis Zholin, i cili  iu bashkua  pas 30 orëve udhëtim Manifestimit madhështor Mbarëkombëtar kuqezi.Presidenti...

Presidenti Meta me kampionin e boksit: Si mund të ketë demokraci...

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme është gjendur në praninë e kampionin ndërkombëtar të boksit, Christian Demaj, ku kanë kaluar një drekë së bashku....

Xhevahir Spahiu – xhevahiri i letërsisë shqipe

Presidenti i Republikës Ilir Meta çmon poetin e shquar me dekoratën “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”: Xhevahir Spahiu është një prej atyre emrave që I bën...

New York Times: Presidenti shqiptar padit ministren e Drejtësisë për dhunim...

Gazeta më e njohur amerikane, New York Times, shkruan se presidenti shqiptar, Ilir Meta, ka paditur ministren e Drejtësisë dhe dy zyrtarë të lartë...

Çfarë po mundohet të bëjë presidenti Meta? Përgjigjet Luan Rama

Luan Rama, zëvendës Kryetari i LSI-së është shprehur se mazhoranca do që t’i marrë me një ligj të thjeshtë kompetencat që ia njeh kushtetuta...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS