Ballina Etiketimet Plagosje

Etiketim: plagosje

Plagosja me thikë e sirianit në Durrës, policia jep detaje për...

Policia ka dhënë informacion për plagosjen e një siriani në Durrës. FIllimisht u raportua për një sherr me thika, por sipas bluve, shtetasi sirian...

E rëndë në Elbasan/ Plagoset me thikë nga tre persona, 21-vjeçari...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku për pasojë një 21-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë nga tre...

Konflikti me armë zjarri në Fier, ja kush është personi që...

Një ngjarje e rëndë u shënua në mbrëmje në lagjen ’11 janari’ në Fier, ku një person mbeti i plagosur me armë zjarri. Nga raportimi...

Të shtëna me armë zjarri në Fier, pagoset një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një 35-vjeçar. Thuhet se 35-vjeçari është plagosur...

Të shtëna me armë në xhami, një person në gjendje të...

Sipas medieve franceze një burrë është qëlluar nga një person i armatosur në një xhami në Paris. Të shtënat kanë ndodhur në oborrin e Rue...

Vrasja në Durrës, reagon policia: Të shtënat erdhën nga një makinë...

Dy persona kanë mbetur të vrarë në qytetin e Durrësit gjatë mbrëmjes së sotme. Nga raportimet e policisë thuhet se, viktimat janë D. Sh, 35...

Të shtëna me armë në Durrës, një i vdekur dhe një...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Nga raportimet thuhet se janë dëgjuar të shtëna me armë në qytet. Si pasojë e...

E rëndë në Krujë/ Tritoli i merr jetën një punëtori, një...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Krujë, ku për pasojë një punëtorë ka mbetur i vdekur dhe një tjetër është...

Aksident i trefishtë, 7 të plagosur, të lënduarit ende në rrugë...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në autostradën Tiranë-Fushë Krujë. Tre automjete mësohet se janë përplasur me njëra-tjetrën pranë fshatit Dritas. Për...

Mbërrin te spitali i Traumës efektivi që u plagos nga Fatmir...

Komandati i Njësisë së FNSH në Shkodër, Kastriot Haxhia, i cili mbeti i plagosur gjatë aksionit për kapjen e autorit të vrasjes së dyfishtë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS