Të shtëna me armë në Durrës, një i vdekur dhe një i plagosur rëndë

363
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës.

Nga raportimet thuhet se janë dëgjuar të shtëna me armë në qytet.

Si pasojë e të shtënave, një person mbeti i vdekur dhe një i plagosur.

Vijon…