Ballina Etiketimet Durres

Etiketim: durres

Durrës/ Një 70-vjeçare konfirmohet pozitive me koronavirus

Në Durrës është konfirmuar dhe një grua 70-vjeçare me SARS-CoV-2. Po klinikisht paraqet një gjendje të stabilizuar sipas mjekëve. Gruaja ka vetëm temperaturë të lartë dhe...

Gjendet i asfiksuar një qytetar në Durrës, ambulanca ka shkuar menjëherë...

Një person është gjetur i asfiksuar pak minuta më parë në qytetin e Durrësit Sipas raportimeve, ngjarja është regjistruar pranë lokaleve te lulishtes në afërsi...

Shqiptarët sfidojnë Coronavirusin/ Mijëra pasagjerë po nisen drejt Italisë

Mbëmjen e sootme ka pasur një fluks të madh pasagjerësh në  portin e Durrësit duke shkuar në drejtim të qytetit të Barit. Janë rreth...

Aksident në Durrës, automjeti përplaset me trafikndarësen dhe kthehet përmbys

Mbrëmjen e sotme një automjet është përfshirë në një aksident, në unazën Shkozet-Plepa. Një automjet është përplasur me trafikndarësen dhe është kthyer në një anë...

Kush është pronari i servisit që u vra në derën e...

Dorian Shkoza, është një nga personat që u ekzekutua këtë mbrëmje në lagjen Nr.14 në Shkozet, në Durrës, ku viktimë e atentatit mbeti edhe...

Vrasja në Durrës, reagon policia: Të shtënat erdhën nga një makinë...

Dy persona kanë mbetur të vrarë në qytetin e Durrësit gjatë mbrëmjes së sotme. Nga raportimet e policisë thuhet se, viktimat janë D. Sh, 35...

Detaja të reja nga të shtënat me armë zjarri në Durrës,...

Rëndohet bilanci i ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen nr. 14 në Durrës në zonën e Shkozetit. Nga raportimet e fundit...

Të shtëna me armë në Durrës, një i vdekur dhe një...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Nga raportimet thuhet se janë dëgjuar të shtëna me armë në qytet. Si pasojë e...

Përplaset trageti i linjës Durrës-Ankona me atë të linjës së Bari-t

Moti i keq ka shkaktuar një incident në portin e Durrësit, por fatmirësisht pa probleme. Mbrëmjen e sotme trageti ”Klaudia” i linjës Durrës-Ankona në momentin...

Tërmeti lëkund Tiranën dhe Durrësin, ja sa ishte magnituda

Pak minuta më parë një tërmet lëkundi Tiranën dhe Durrësin. Lëkundja me mangitudë 3 e shkallës Rihter e kishte epiqendrën në detin Adriatik me një...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS