Gjendet i asfiksuar një qytetar në Durrës, ambulanca ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes

380
Sigal

Një person është gjetur i asfiksuar pak minuta më parë në qytetin e Durrësit

Sipas raportimeve, ngjarja është regjistruar pranë lokaleve te lulishtes në afërsi të Muzeumit të Dëshmorëve.

Pas njoftimit të bërë ne polici, nga një telefonatë, kanë shkuar me urgjencë makina e ndihmës  së shpejtë dhe policia. Po ashtu edhe forca ushtarake të patrullimit.

Mjekët kanë hyrë në zonen e njoftuar dhe kanë vendosur mbi barrelë pesonin e njoftuar dhe e kanë nisur me urgjencë drejt Spitalit, të shoqëruar nga mjete të policisë.