Ballina Etiketimet Arme

Etiketim: arme

I kërkoi punë pronarit italian, më pas e qëllon me armë....

Policia italiane ka arritur të ve në pranga një tjetër shqiptar. Bëhet fjalë për shtetasin Adriatik Shehu, 44 vjeç, banues në Fiuggi, qëlloi me armë...

Vrasja në Durrës, reagon policia: Të shtënat erdhën nga një makinë...

Dy persona kanë mbetur të vrarë në qytetin e Durrësit gjatë mbrëmjes së sotme. Nga raportimet e policisë thuhet se, viktimat janë D. Sh, 35...

Të shtëna me armë në Durrës, një i vdekur dhe një...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Nga raportimet thuhet se janë dëgjuar të shtëna me armë në qytet. Si pasojë e...

Sulmohet anija me armë e një kompanie shqiptare

Ditën e sotme, forcat e Libisë lindore sulmuan portin detar të kryeqytetit të Libisë ndërsa ata synuan një anije turke që sillte armë, tha...

Futen në market me armë dhe maska, grabitësit dhunojnë pronarin

Mbrëmjen e kaluar një grabitje ka ndodhur në Kosovë, ku autorët kanë marrë mbi 1500 euro nga dyqani i Arben Dreshajt. Mediet fqinje kanë publikuar...

Arrestohet i riu nga Shkodra, i sekuestrohen armë, dylbi dhe fishekë

Një 24-vjeçar është arrestuar pasditen e sotme në Shkodër, pasi akuzohet për armëmbajtje pa leje. Nga raportimet e policisë mësojmë se, gjatë kontrollit në banesën...

Shqiptari vritet me plumb në kokë në Mal të Zi, policia...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tuz të Malit të Zi, ku për pasojë ka mbetur i vdekur një shqiptar. Mediat malazeze bëjnë me...

Irak/ Protesta të fuqishme, policia qëllon me armë protestuesit

Ditën e sotme, forcat irakiane të sigurisë qëlluan me armë protestuesit me qëllim për ti shpërndarë, duke plagosur disa prej tyre në kryeqytetin e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS