Ballina Etiketimet Vdekje

Etiketim: vdekje

Hodhi veten në erë pranë ambasadës amerikane, plagosen 5 policë (FOTO)

Një person hodhi veten në erë para ambasadës amerikane në kryeqytetin e Tunizisë, Tunis njoftojnë mediat lokale. Thuhet se autori shpërtheu një eksploziv ndërsa ai...

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes në autostradën Tiranë-Dirrës. Mësohet se një person ka humbur jetën, ndërkohë që janë të paqarta...

Shpërthen goma e makinës, ndërron jetë 28 vjeçari, punonjësi i një...

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme, këtë herë në zonën e Bathores në Tiranë. Si pasojë e plasjes së një gome...

Ngjarja e rëndë në Korçë, 32-vjeçari gjendet i pajetë në banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Shamoll në Korçë, ku për pasojë një shtetas 32-vjeçar është gjetut i vdekur në banesën e...

Të shtëna me armë në Durrës, një i vdekur dhe një...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Nga raportimet thuhet se janë dëgjuar të shtëna me armë në qytet. Si pasojë e...

E rëndë në Krujë/ Tritoli i merr jetën një punëtori, një...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Krujë, ku për pasojë një punëtorë ka mbetur i vdekur dhe një tjetër është...

Iu trembën koronavirusit, gripi sezonal shënon 77 viktima në Greqi

Teksa grekët janë në panik pas 3 rasteve të konfirmuara të koronavirusit në vend, gripi sezonal vazhdon të shënojë një rritje të numrit të...

Me shenja gjaku në fytyrë, vritet 55-vjeçari shqiptarë

Shtetasi shqiptar 55-vjeç nga Shqipëria, u gjet i vdekur të shtunën në një depo në fshatin Shën Seraphim të komunës Kamena Vourla, Greqi. Nga raportimet...

Vanessa Bryant hedh në gjyq kompaninë e helikopterit ku humbën jetën...

Më 26 janar, kampioni i basketbollit Kobe Bryant, vajza e tij 13-vjeçare, Gianna dhe 7 persona të tjerë humbën jetën në një aksident me...

Tragjike/ Sapo ishte kthyer nga protesta, ndërron jetë një nga protestuesit...

Është ndarë nga jeta sapo është kthye nga protesta e sotme e punëtorëve të rafinisë së Ballshit. Bëhet fjalë për Artan Voshtimën, banues në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS