Ngjarja e rëndë në Korçë, 32-vjeçari gjendet i pajetë në banesë

413
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Shamoll në Korçë, ku për pasojë një shtetas 32-vjeçar është gjetut i vdekur në banesën e tij.

Dyshohet që personi është vetëvarur në banesë dhe ështe gjetur nga familjarët.

Trupi i pajetë është dërguar në morgun e spitalit të Korçës ku po kryhet edhe ekspertiza mjeko-ligjore për zbardhjen e kësaj ngjarjeje.

Nuk dihen shkaqet që e kanë çuar viktimën drejt aktit fatal, ndërkohë po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.