Ballina Etiketimet Petrit vasili

Etiketim: petrit vasili

Vasili: Testim, merkato ushqimore e farmaci hapur, kështu po fiton Gjermania...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili është shprehur se Shqipëria duhet të marrë modelet me të mira të Gjermanisë dhe Italisë në përballimin e situatës...

Vasili: Rama thotë se Amerika nuk i ka problem dhjetëra mijëra...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar për deklaratat e Edi Ramës lidhur me mënyrën sesi po e përballojnë krizën vendet e tjera. Në faqen...

Vasili: Njerëzit pa bukë, grabitqarët e qeverisë nuk i zmbraps as...

Edhe pse vendi po përballet me krizën e pandemisë dhe ku shumica e qytetarëve janë mbyllur nëpër banesa pa ditur se çfarë do të...

Covid-19 në Shqipëri, Vasili: Numri i kufizuar i testeve e bën...

Situata e përhapjes së koronavirusit në Shqipëri nuk është e njohur. Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili në një lidhje me skype për RTV Ora sqaroi...

Vasili: Duhen vepra jo shfaqe për përballimin e pandemisë!

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili shprehet se qeveria “Rama” të marrë akte konkrete për përballimin e epidemisë së koroanvirusit dhe jo të bëj shfaqje...

Vasili: BE i vendosi Shqipërisë 15 kushte për hapjen e negociatave,...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar për vendimin e Këshillit të Ministrave të BE për hapjen e negociatave, pas plotësimit të kushteve. Teksa ka...

Vasili apel qytetarëve: Të përbuzim fatalitetin, përballja me koronavirusin do të...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, mjek në profesion, përmes një video-mesazhi në rrjetet sociale, përpiqet të inkurajojë qytetarët, duke u shprehur i bindur se...

“Rama nuk ka të qartë asgjë”, Vasili: Kini besim te profesionistët,...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, në një tjetër videomesazh drejtuar qytetarëve shqiptarë u ka kërkuar këtyre të fundit të kenë durim dhe besim te...

Petrit Vasili: Rama po sillet si klerik, jo si kryeministër

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili është shprehur se modeli i bllokimit të lëvizjeve në Itali dhe testimet e shpeshta po japin rezultate e para. Referuar...

Vasili: Njerëz jini optimiste, koronavirusi do të mundet patjeter

Përmes një video postimi në rrjetin social Facebook, nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili flet për gjendjen e krijuar nga koronavirusi. Vasili sulmon kryeministrin Rama duke thënë se...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS