Ballina Etiketimet Petrit vasili

Etiketim: petrit vasili

Petrit Vasili: Reformës në drejtësi i është bërë një atentat i...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili e konsideron një mostër të shtetit ligjor krijimin e njësisë anti-KÇK, duke theksuar se ajo është e ngjashme me...

Vasili: Ndërkombëtarët si pjesë e Kushtetutës, hetim-monitorimin e drejtësisë e kanë...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili deklaron se me ndryshimet e Kushtetutës 4 vjet më parë, ndërkombëtarët janë përfshirë edhe në ligjin themeltar të shtetit....

SPAK nuk merr përsipër dosjen 184, Vasili: U rrëzua në përballje...

Testi për SPAK është hetimi i krimit elektoral si nëna e kriminalizimit dhe kapjes së shtetit. Kështu shprehet nënkryetari i LSI, Petrit Vasili. Vasili ka reaguar...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS