Ballina Etiketimet Petrit vasili

Etiketim: petrit vasili

Bojkoti i Superligës, Petrit Vasili: Rama miraton brenda natës ligje për...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar për heshtjen e qeverisë ndaj protestës së futbollit shqiptar. Në një deklaratë në Facebook, Vasili shprehet se...

Këshilli Politik/ Vasili: Mazhoranca po e bllokon, kërkon zgjedhje të njëanshme

Opozita e Bashkuar, e përfaqësuar nga dy përfaqësuesit e saj, Oerd Bylykbashin dhe Petrit Vasilin kanë folur lidhur me mbledhjen e sotme prej 2...

Vasili: Prej “rilindjes” shqiptarët braktisin zemrën e ekonomike të Shqipërisë, Fierin...

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili një reagim të tij ka treguar sesi në qarqet me mundësi ekonomike të mëdha qytetarët largohen. "Lëngata e Fierit dhe...

Vasili: Qeveria të pranojë gabimet për pandeminë sepse nuk është pronare...

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka komentuar një nga çështjet më sensitive siç është ankthi i qytetarëve lidhur me pandeminë. Në lidhje me deklaratën...

“Aferë 1.2 mld euro e rrugës Milot-Fier”, Vasili: Janë vetëm 53...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka dalë sot para mediave duke akuzuar kryeministrin Edi Rama dhe maxhorancën për një aferë korruptive duke iu referuar...

Vasili: Strategjia e qeverisë për pandeminë, aprofesionale dhe e fragmentuar (VIDEO)

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili deklaron se shtimi i rasteve të vdekjeve në Shqipëri tregon se strategjia e qeverisë kundër pandemisë është e gabuar...

Vasili: Karantina u zbatua vetëm në Kinë. Rama po kufizon lëvizjet

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, thotë se kemi përballë një qeverisje që është e paditur dhe arrogante. ”Qeveria filloi të vepronte vetëm...

Vasili: Pengimi i testimit të koronavirusit nga laboratorët e tjerë, i...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili akuzon qeverinë për fshehje të të dhënave reale për personat e sëmurë më koronavirus. Përmes një postimi në Facebook, Vasili...

“Rama ua rekomandon terroristët shqiptarëve’’, Vasili-Spiropalit: Pritet të na thuash se...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili i është përgjigjur ministres Spiropali e cila e kritikoi për reagimin për mjekun Qazim Ismaili që ndodhet në Itali. Vasili...

Ish-ministri i Shëndetësisë, Petrit Vasili : Testet nuk janë siguruar në...

Sipas ish-ministrit të Shëndetësisë Petrit Vasili, Shqipëria është futur me një numër të kufizuar testesh. Përmes një lidhje me Skype në “360gradë” nga Artur Zheji...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS