Ballina Etiketimet Ogerta manastirliu

Etiketim: ogerta manastirliu

COVID-19/ Nga kërkesa për rihapjen e kufijve tokësorë tek apeli për...

Ndërsa numri i të prekurve me COVID-19 në vendin tonë vijon të jetë i lartë, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, zhvilloi sot një takim...

Manastirliu: Në Shqipëri kanë ardhur 8 tonë pajisje mjekësore nga Turqia

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka njoftuar se në Shqipëri kanë ardhur 8 tonë pajisje mjekësore nga Turqia. Teksa publikon video të ndihmave nga avioni,...

Koronavirusi/ Manastirliu: Këtë javë mund të ketë rritje të pacientëve të...

Duke folur për emisionin “Real Story” në “News 24”, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se këtë javë mund të kemi rritje të pacientëve...

“Dy pacientë të infektuar, shërohen”, Presidenti Meta: Një bravo të madhe...

Mbrëmjen e sotme, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, në rrjetin e saj social facebook, shpërndau një lajm të mirë, ku thuhej se dy pacientë...

Mjekët dhe infermierët e Spitalit Infektiv drejtuar qytetarëve: Izolohuni, arma më...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar apelin e mjekëve dhe infermierëve të Spitalit Infektiv drejtuar qytetarëve të vendit. Përmes një videoje në Facebook, stafi...

Urdhëri/ Institucionet arsimore mbyllen deri më 3 Prill

Periudha e vetizolimit të banorëve për shkak të koronavirusit mund të zgjasë më shumë sesa është parashikuar. Sot, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale...

Manastirliu flet për gjendjen në spitale: Kemi në dispozicion mbi 9...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastriliu, tha se gjendja në spitalet e vendit paraqitet e qetë, pas përhapjes së pandemisë së koronavirusit. Në një lidhje të...

Manastirliu i përgjigjet Bashës: Check up nuk është anuluar, por pezulluar...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, i është përgjigjur kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili tha se po jepen sinjale për anulimin e koncesionit...

Koronavirusi/ Flet Manastirliu: Ja çfarë rrezikoni nëse nuk zbatoni rregullat!

Ditën e sotme, ministrja Ogerta Manastirliu ka publikuar aktin normativ që qeveria ka ndërmarrë për të përforcuar zbatimin e rregullave, vendimeve dhe urdhrave për...

Manastirliu: Ja cilat mjete do të vazhdojnë të qarkullojnë

Gjatë një konferencë për shtyp, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu bëri publike masat e reja për kufizimin e përhapjes së koronavirusit në vendin tonë. Ministrja...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS